fbpx

PODLAHOVÉ LIŠTY BÍLÉ

Podlahové lišty bílé  jsou vyrobeny ze 100% dřeva s vysokou přesností. Nabízíme bílé lakované nebo dýhované lišty. Jsou odolné a velmi snadno se instalují. Pěkně ladí s podlahou z přírodního dřeva. Lze je kombinovat i se světlými nebo tmavými kontrastními barvami desek. Všechny bílé podlahové lišty jsou k dispozici v délce 2200 mm.

PODLAHOVÉ LIŠTY BÍLÉ

Naše nabídka zahrnuje bílé lakované a dýhované podlahové lišty. Kromě toho máme široký výběr dýhovaných lamel (dýhovaných přírodním dřevem) ve světlých barvách podobných bílé, například: Dub Touch, Dub Gentle, Dub Tender, Dub Sense, Jasan v bílém laku a Javor. Bílé dřevěné lišty jsou ideální pro různá aranžmá. Budou dokonale ladit s klasickými i moderními interiéry. Ideální pro skandinávské, průmyslové, provensálské, anglické a retro interiéry.

Podlahové lišty bílé  vypadají také dobře v různých místnostech. Lze je s úspěchem použít v kuchyni, chodbě, obývacím pokoji a dětském pokoji.

PODLAHOVÁ LIŠTA BÍLÁ

Podlahové lišty bílé  se snadno instalují. K jejich instalaci jsou potřeba pouze základní nástroje. Jsou instalovány pomocí nástěnných svorek, které by měly být přišroubovány ke zdi ve vhodných vzdálenostech a poté by na ně měla být nasazena lišta, aby se tak vytvořilo pevné spojení. Místa, kde se lišty stýkají, by měla být maskována barevně sladěným parketovým tmelem.

Barlinecká podlaha  zakončena bílými podlahovymi lištami získává působivý vzhled. Lišty mají také řadu důležitých funkcí. Jejich nejdůležitějším úkolem je zakrýt dilatační spáry, které se mohou vyskytnout mezi stěnou a podlahou. Kromě toho také zakrývají telefonní a anténní kabely, které lze vést drážkou uvnitř bílých lišt. Navíc toho chrání stěny před znečištěním nebo poškrábáním během úklidu a zabraňují pronikání prachu pod povrch podlahy.