fbpx

Skupina Barlinek

Skupina Barlinek Skupina Barlinek je předním světovým výrobcem vrstvených dřevěných podlah s výrobním potenciálem přes 12 milionů m2 ročně. Nejdůležitějším nabízeným produktem je Barlinecká deska – vrstvená podlaha z ušlechtilých druhů domácího i exotického dřeva.

Podlahy se prodávají do 75 zemí na 6 kontinentech. Jsou využívány nejen v soukromých domech a bytech, ale také ve veřejných zařízeních jako jsou kanceláře, hotely, nákupní centra a obchody, kina, divadla, muzea, atd.

Portfolio značky Barlinek doplňují speciální podlahy Barkiet Sport používané mimo jiné ve sportovních halách a sálech, fitness klubech, tanečních sálech a na squashových kurtech. Značka rovněž nabízí celou řadu příslušenství pro pokládku a údržbu podlah. Nabízí i vysoce kvalitní biopaliva: dřevěné pelety a krbové brikety.

Společnost Barlinek přikládá velký význam tomu, že použité technologie a hotové výrobky společnosti jsou ekologické a neutrální pro životní prostředí. Díky neustálé modernizaci závodu a investicím do moderních technologií je jedním z nejčistších podniků v tomto odvětví v Polsku. Aktivity společnosti Barlinek ukazují, že ochrana životního prostředí může být nejen povinností uloženou právními předpisy jednotlivých zemí, ale také důležitým prvkem dlouhodobé rozvojové strategie.

17 000 000

Barlinek je také iniciátorem mnoha programů ochrany životního prostředí a environmentálního vzdělávání. Společnost již mnoho let realizuje program „Zásada 1 za 1“, kde na oplátku za každý zakoupený balík podlahy Barlinek označený logem kampaně spolufinancuje výsadbu jedné sazenice stromu. „Les zákazníků“ Barlinka tak už má přes 17 milionů stromů!