fbpx

voděodolné
hybridní podlahy

HYBRIDNÍ PODLAHY NEXT STEPto je kolekce, kde je nášlapná vrstva vyrobena ze skutečného dřeva a jádro je z minerálního kompozitu. Výsledkem této konstrukce jsou velmi trvanlivé, odolné a VODĚODOLNÉ PODLAHY.

Section background

voděodolné
hybridní
podlahy

HYBRIDNÍ PODLAHY NEXT STEP to je kolekce, kde je nášlapná vrstva vyrobena ze skutečného dřeva a jádro je z minerálního kompozitu. Výsledkem této konstrukce jsou velmi trvanlivé, odolné a VODĚODOLNÉ PODLAHY..

Zobacz wszystkie podłogi Image

POZORNOST

Konkrétní vlastnosti produktu a podmínky jeho použití jsou popsány v dostupných dokumentech: Conditions for the use [PDF] a Warranty card. [PDF].

Section background

skutečné dřevo, odolnost kamene

 • Icon
  Dřevěná povrchová vrstva

  Horní vrstvu podlah tvoří přírodní dubová dýha. Naše nové výrobky mají všechny výhody dřevěných podlah a zároveň zajišťují vysokou odolnost.

 • Icon
  Jsou voděodolné*

  Hybridní podlahy jsou odolné vůči polití a postříkání vodou. Představují vynikající volbu pro kuchyň, chodbu a dokonce i koupelnu a je možnost pokládky jednotných podlah v celém domě.

 • Icon
  Ultraodolný lak

  Dřevěná vrchní vrstva je pokryta lakem Ultra Hard, velmi odolným proti oděru. Povlak se pro vysokou trvanlivost skládá z několika vrstev laku vyztuženého korundem (oxidem hlinitým).

 • Icon
  Stabilní konstrukce

  I na velmi velkých plochách není třeba provádět prahové a mezilehlé dilatace. Díky tomu je možné položit stejné podlahy v místnostech s různými užitnými funkcemi, například v obývacím pokoji s kuchyní nebo na chodbě s koupelnou.

 • Icon
  Bezpečnost

  Podlahy mají certifikaci A +, což potvrzuje velmi nízké emise VOC (Volatile Organic compouds - těkavých organických sloučenin). Jádro desky DENSCORETM tvoří minerální směs, která neobsahuje žádné zdraví škodlivé ftaláty a těžké kovy.

 • Icon
  Podlahové vytápění

  Po lepení jsou hybridní podlahy vhodné pro podlahové vytápění a chladicí systémy.

 • Icon
  Tichý provoz

  Hybridní deska společnosti Barlinek ve spojení se zvuk tlumícím podkladem EXTREME 1.5 zaručuje dokonalé tlumení zvuků.

 • Icon
  Je vhodná i pro zvířata

  Lak Ultra Hard a jádro DENSCORETM zaručují zvýšenou odolnost podlahy vůči odření a poškrábání. To vše je také zárukou snadného udržování čistoty bytu nebo domu

 • Icon
  Čistá a snadná montáž

  Pokládka podlah v plovoucím systému nevyžaduje speciální vybavení a nevzniká přitom zbytečný prach.

 • Icon
  Záruka 30 let

  Hybridní podlahy Next Step jsou navrženy tak, aby vydržely mnoho let a přitom měly stále pěkný vzhled - zejména s používáním ošetřovacích přípravků Barlinek.

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Zajímají vás voděodolné hybridní podlahy?
Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat..

  Tato stránka je chráněna a platí pro recaptcha zásady ochrany osobních údajů a a podmínky služby firmy google. firmy Google.

  Správcem Vašich osobních údajů bude Barlinek S.A. se sídlem v Kielcích (25-323) na adrese Al. Solidarności 36, kontaktujte prostřednictvím e-mailové adresy daneosobowe.bsa@barlinek.com. daneosobowe.bsa@barlinek.comViz doložka..

  Section background

  minerální
  jádro

  Vrchní vrstva podlah je 1 mm silná dubová dýha. Naše nové podlahy mají všechny výhody dřevěných podlah s přidanou odolností.

  Jádro DENSCORETM zajišťuje, že HYBRIDNÍ PODLAHY BARLINEK jsou velmi trvanlivé a voděodolné. Díky vysokému koeficientu prostupu tepla jsou podlahy po nalepení na podklad perfektní pro systémy podlahového vytápění a chlazení.

  Section background

  hybridní podlahová
  deska Barlinek

  Jádro DENSCORETM zajišťuje, že HYBRIDNÍ PODLAHY BARLINEK jsou velmi trvanlivé a voděodolné. Díky vysokému koeficientu prostupu tepla jsou podlahy po nalepení na podklad perfektní pro systémy podlahového vytápění a chlazení.

   

   

   

   

   

  * Vodotěsnost podlahy znamená, že výrobek není citlivý na dočasné působení vody. Detailní informace naleznete v montážním návodu, v záručním listu a v dokumentu Podmínky používání lakovaných podlah Next Step.

  TECHNICKÉ DOKUMENTY – KE STAŽENÍ

  Section background

  ultra
  tvrdý lak

  Povrch HYBRIDNÍCH PODLAH jest zcela odolný vůči nejčastějším druhům skvrn: od červeného vína, od oleje nebo acetonu.

  K tvrdosti celého keramického povlaku přispívá několik vrstev laku s příměsí KORUNDU, který chrání podlahu před
  opotřebením i při intenzivním provozu. Díky tomu je možné HYBRIDNÍ DESKY BARLINEK používat nejen v bytových prostorech, ale také v hotelích a jiných veřejných místech, např, v kancelářích a konferenčních sálech.

  Struktura laku ULTRA HARD rovněž snižuje riziko uklouznutí v koupelnách, kuchyních a v koupelových místnostech.

  Section background

  stabilní
  konstrukce

  I na velmi velkých plochách není třeba provádět prahové a mezilehlé dilatace. Díky tomu je možné položit stejné podlahy v místnostech s různými užitnými
  funkcemi, například v obývacím pokoji s kuchyní nebo na chodbě s koupelnou.

  Section background

  podlahové
  vytápění

  Po lepení jsou hybridní podlahy vhodné pro podlahové vytápění a chladicí systémy.

  Section background

  Při práci uvažujeme
  ekologicky

  Společnost Barlinek se od počátku své činnosti podílela na mnoha proekologických kampaních, mimo jiné realizovala program výsadby stromů. Jako lídr ve výrobě podlahových krytin společnost také ví, jaký vliv na úsporu lesních zdrojů má výrobní proces, který zajišťuje optimální využití suroviny.

  HYBRIDNÍ PODLAHY to je další krok ve vývoji společnosti Barlinek, který spojuje moderní design, nejvyšší funkční hodnoty výrobku a péči o životní prostředí.

  GDPR

  The Controller of your personal data is Barlinek S.A., with its registered office in Kielce (25-323) at al. Solidarności 36. Your personal data shall be processed pursuant to Article 6(1)(f) of the GDPR (legitimate interest), in order for you to respond to a message sent via the contact form. The provision of personal data by you is voluntary, but necessary for the purpose indicated. Your personal data shall be stored for a period of one year from the end of the correspondence, and thereafter for as long as the law requires the data to be stored, or for the limitation period of any claims. The recipients of your personal data shall be entities managing the website, as well as entities authorised to receive data on the basis of the legal regulations. In connection with the processing of personal data, you have the following rights: the right to access the data, the right to rectify the data, the right to erase the data, the right to limit the processing of the data, the right to object, and the right to lodge a complaint with the supervisory body (the President of the Personal Data Protection Office) in the event that the processing of your personal data violates the provisions of the General Data Protection Regulation. If you have any questions regarding the processing of your data, please contact us via e-mail on daneosobowe.bsa@barlinek.com.