fbpx

JASANOVÁ PODLAHA

Zákazníci  rádi volí jasanovou podlahu. Je vyrobena ze 100% skutečného dřeva. Je ideální pro byty a veřejné budovy. Jasanová podlaha od Barlinka je  v nabídce ve verzi lakované nebo olejované. Je k dispozici v mnoha dekorech. Pokládka jasanové podlahy je opravdu snadná a podlahu lze po mnoha letech užívání renovovat.

JASANOVÁ PODLAHA

Podlaha z jasanových prken je ceněna pro svůj krásný vzhled. Desky s efektní kresbou dřeva jsou ozdobou podlahy a dokonalým pozadím pro zvýraznění krásy nábytku. Dobře se osvědčují jak v nových domech, tak v bytech procházejících rekonstrukcí – přírodní dřevo je skutečně univerzální a dobře ladí s prvky charakteristickými pro staré budovy.

Velkou výhodou jasanové podlahy je, že nepřitahuje prach. Proto je jasanová podlaha skvělou volbou pro alergiky. Výjimečná konstrukce Barlinecké podlahy ji navíc činí velmi odolnou vůči změnám vlhkosti a teploty. Jasanová podlaha může být položena lze na vodním nebo elektrickém podlahovém topení, příjemně se po ní chodí i naboso.

JASANOVÁ PODLAHA

Nabídka Barlinka zahrnuje jasanové desky dokončené v různých dekorech. Jsou to např.:

 

Jasan Saimaa Molti – světlá lakovaná jasanová podlaha. Výrazná kresba dřeva. Různé barvy. Třílamela.

Jasan Glow Molti – světlá jasanová podlaha, povrchová úprava lak s vysokým leskem. Efektní kresba. Třílamela.

Jasan Milkshake Molti – jemná jasanová podlaha v mléčných odstínech. Jemná, dekorativní kresba. Každé prkno rozděleno třemi lamelkami v podobných odstínech.

Jasan Platinium Molti – jasanová podlaha šedě obarvená, ​​kartáčovaná a opatřená matným lakem. Přírodní kresba. Po třech lamelkách na deskách v podobné světlé barvě.

Jasan Coffee molti – jasanová prkna v tmavém odstínu. Efektně kartáčovaná a dokončena tmavým lakem. Tři pruhy lamelek na šířce desky.

Jasan Lemon Sorbet Grande – stylová bělená jasanová podlaha. Kartáčovaná, pokryta bílým matným lakem. Jednolamela s viditelnou jemnou a přirozenou strukturou.

Jasan Hazelnut Grande – tmavě hnědá jasanová podlaha s výraznou dekorativní kresbou. Fázovaná a dokončená přírodním olejem.

Jasan Milkshake Grande – masivní jasanová podlah mléčné barvy, pokrytá matným lakem. Jednolamela s efektní tmavší kresbou.

Jasan Platinum Grande – efektní podlaha ze šedého jasanu. Kartáčovaná, fázovaná a pokrytá matným lakem. Jednolamela.

Jasan Coffee Grande – jasanová podlaha tmavé barvy s velmi výraznou kresbou. Jednolamela, kartáčovaná a pokrytá matným lakem.

JASANOVÁ PODLAHA KONSTRUKCE

Jasanová podlah z Barlinka má jedinečnou konstrukci, která zajišťuje její velkou rozměrovou stabilitu a trvanlivost. Každá deska se skládá ze tří vrstev příčně lepeného dřeva. Horní vrstvu tvoří krásný pečlivě vybraný jasan pokrytý lakem nebo olejem. Pod ní jsou dvě vrstvy jehličnatého dřeva uspořádané do křížového tvaru.

Stojí za zmínku, že se jasanová podlaha  snadno pokládá. Na delších stranách jasanových prken jsou spoje Barclick a na kratších stranách spoje 5 Gc. Díky tomuto systému probíhá jejich pokládka zcela bez problémů. Nabídka Barlinka zahrnuje také soklové lišty k jasanovým podlahám.

JASANOVÁ PODLAHA – PÉČE

Jasanovou podlahu je třeba čistit hlavně na sucho. Nejlepší způsob péče je její vysávání. Větší nečistoty lze z jasanových prken odstranit hadříkem mírně navlhčeným ve vodě.