fbpx

JAKOU PODLAHU ZVOLIT DO OBÝVACÍHO POKOJE?

Jak barva podlahy a stěn mění interiér – č. 1 OBÝVACÍ POKOJ

 

Podlahy a stěny jsou velké plochy, takže styl a barva povrchové úpravy mají zásadní vliv na celkový charakter místnosti. I když stěny mohou být po nějaké době přemalovány, podlaha do obývacího pokoje je rozhodnutím na opravdu dlouhé roky. Proto jí vybírejte pečlivě a pokud si nedokážete zcela představit konečný efekt, využijte pomoci našeho praktického aranžéra.

Abychom vám ukázali, jak to funguje, vybrali jsme jeden z obývacích pokojů, jež jsou k dispozici v aranžéru Barlinka, který jsme naaranžovali šesti způsoby. Rozdíl je veliký – posuďte sami.

DELIKÁTNĚ

  • Interiér plný harmonie a klidu. Světlá podlaha do obývacího pokoje s mírně krémovou barvou a se zřetelně viditelnou strukturou dřeva, suky a kresbou tvoří delikátní pozadí pro nábytek a doplňky. Neutrální barva stěn zvyšuje efekt prostornosti.

 

Podlaha dub Ivory Grande a bílé stěny

 

1delikatnie

KONTRASTNĚ

  • Hnědé stěny v obývacím pokoji vytvářejí ucelený celek s pohovkou a křesly. Světlé široké lamely bez suků jsou ideálním pozadím pro aranžaci zabraňující tomu, aby interiér vypadal příliš temně.

 

Podlaha Dub Harmony a hnědé stěny

 

1kontrastowo

SVĚŽE

  • Aranžace s použitím osvěžujících chladných odstínů. Stěny v barvě světle modré v kombinaci s velmi světlou podlahou dodávají interiéru prostornost. Díky kontrastnímu hnědému nábytku není aranžace zcela chladná.

 

Podlaha jasan Lemon Sorbet a jemně modré stěny

 

1ozywczo

SLUNEČNĚ

  • Podlaha v přírodní barvě dubového dřeva v kombinaci se stěnami v jemném žlutém odstínu. Výsledkem je optimistický a teplý interiér, ve kterém vypadá hnědý nábytek skvěle.

 

Podlaha dub Delicious Grande a jemně žluté stěny

1slonecznie

EFEKTNĚ

  • Podlaha v zajímavé olivově šedé barvě a stěny v odstínech fialové vytvářejí elegantní interiér s výrazným charakterem. Uspořádání desek směrem k oknu místnost opticky zvětšuje.

Podlaha dub Olive Crostini a fialové stěny

 

1efektownie

EXOTICKY

  • Exotická podlaha vyrobená ze třílamelových desek (na rozdíl od tradičních jednolamelových desek třílamelová podlaha připomíná spíše parkety) zajímavě kontrastuje se stěnami s výrazným zeleným odstínem.

 

Podlaha Jatobe Titicaca a zelené stěny

 

1egzotycznie

Jak sami vidíte, na barvě podlahy a stěn opravdu velmi záleží! Pokud chcete vidět, jak jsme měnili ložnici, klikněte níže.