fbpx

TMAVÁ PODLAHA V OBÝVACÍM POKOJI PRO ODVAŽNÉ

Ikdyž je dřevěná podlaha v teplých tónech nadčasovým řešením, stále oblíbenější jsou i méně časté podlahy tmavé barvy. Elegantní, kombinující originalitu a hloubku barev, se staly základem mnoha moderních designů interiérů. Tmavá dřevěná podlaha v obývacím pokoji je volbou pro lidi, kteří mají rádi sofistikované formy. Vytváří atraktivní kontrast se světlými stěnami nebo nábytkem a vnáší do interiéru harmonické vyvážení barev. Tmavé dřevěné desky zároveň potěší svou elegancí a přitahují pozornost každé návštěvy.

TMAVÁ PODLAHA V OBÝVACÍM POKOJI PRO ODVAŽNÉ

Kromě elegance a originality se tmavá podlaha v obývacím pokoji vyznačuje svou univerzálností, pokud jde o sladění stylů aranžace. Její výrazný vzhled bude dokonale ladit s designem nejmódnějších interiérů. Dřevěná tmavá podlaha v obývacím pokoji odpovídá stylu:

  • provensálskému, kde její kombinace s efektními dekory nábytku vytváří stylový a zároveň útulný interiér ;
  • průmyslovému, v němž vypadá velmi atraktivně v kombinaci s cihlovou zdí a jednoduchým designem nábytku;
  • koloniálnímu vzhledem k tomu, že její barevné tóny nejlépe odrážejí jeho exotický charakter;
  • rustikálnímu dokonale vyjadřující hřejivou, domácí atmosféru interiérů o takové estetice
TMAVÁ PODLAHA V OBÝVACÍM POKOJI – JAKÝ NÁBYTEK BUDE K NÍ NEJVHODNĚJŠÍ

Světlé dřevo se hodí k většině nábytku, zatímco tmavá podlaha v obývacím pokoji vyžaduje lepší vyvážení barev. Při vytváření takových interiérů je třeba pamatovat na umírněnost. Tmavá podlaha v obývacím pokoji v kombinaci s podobnou barvou nábytku bude ideální pro prostorné pokoje se světlými stěnami nebo dekoracemi. Rovněž stojí za to ji zkombinovat s bílou nebo světle hnědou. Nábytek v takové barvě prolomí výraznou barvu podlahy, což vám umožní vytvořit útulné, dobře promyšlené uspořádání interiéru. Módní duet s tmavými deskami vytvoří šedé rohy a pohovky. Takto sladěné barvy vám umožní vytvořit v obývacím pokoji příjemnou atmosféru vhodnou k odpočinku. K oživení aranžmá s tmavou podlahou stačí použít barevný prvek – může to být červen, originální komoda nebo oranžový odpočinkový nábytek.

DŘEVĚNÉ DESKY PRO TMAVOU PODLAHU V SALÓNU ZNAČKY BARLINEK

Mezi mnoha barevnými možnostmi Barlinecké podlahy můžete vyčlenit barvy, které jsou ideální pro tmavou podlahu v obývacím pokoji. Liší se intenzitou odstínů a strukturou dřeva, ale každá z nich zvýrazní největší plusy takového interiéru a stane se jeho největší dekorací.

  • Dub Affogato Grande – kartáčovaná, fázované desky v čokoládové barvě s jemnou strukturou kresby a suků.
  • Jasan Coffee Grande – kartáčovaná podlaha v nejednotném, tmavě hnědém odstínu se silně zvýrazněnou strukturou kresby.
  • Dub Marsala Grande – kartáčovaná, fázované desky tmavě hnědé barvy se světlejšími detaily a s viditelnou, ale jemnou strukturou.
  • Jasan Coffee Molti – kartáčovaná podlaha v odstínu tmavě hnědé a s výraznou strukturou dřeva.
  • Dub Affogato Molti – kartáčovaná podlaha kombinující tmavé a světlejší odstíny hnědé a s jemnou strukturou.
  • Dub Marsala Multiplo – kartáčovaná podlaha v intenzivní tmavě hnědé barvě s diskrétní strukturou a suky.