Doménu Barlinek.cz provozuje obchodní partner společnosti Barlinek S.A. a nejedná se výhradní komerční distribuci.
Dne 03.05.2023 je vzorková prodejna uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Podlaha do kuchyně

V kuchyni trávíme velmi mnoho času ve stoje, proto je důležité, že se podlahy hodí pro instalaci podlahového vytápění, které dělá domov útulný a praktický a práce v kuchyni příjemnější. Dřevěné podlahy do kuchyně je potřeba vybírat nejen podle vzoru, dřeva a barvy, ale i s ohledem na častou údržbu. Podlahu lze zametat i vytírat vlhkým mopem originálními přípravky přímo od nás. 

Podlaha do kuchyně

 

Aby vám podlaha vydržela desítky let krásná a neporušená, doporučujeme opatřit nohy židlí a spotřebičů filcovými podložkami a pokud možno zamezit pádu těžkých tvrdých předmětů s ostrými hranami.

Vyberte si kterýkoli z mnoha vzorů. Všechny podlahy lze pokládat plovoucím způsobem i celoplošně lepit.

 


Dřevěná podlaha v kuchyni (narozdíl například od ložnice) musí být dostatečně odolná a snést náročný denní provoz. Doporučujeme proto podlahy z tvrdého dřeva, nejlépe lakované v matném, polomatném, nebo lesklém provedení. Vyberte si kterýkoli z mnoha vzorů.

Dřevěné podlahy v kuchyni zajistí vašim nohám dostatečné pohodlí při dlouhém stání. Jsou příjemně vlahé, přesně tak, jak je lidskému tělu v zimě i v létě příjemné a komfort lze dále stupňovat instalací podlahového vytápění. Podlahy Barlinek jsou k tomuto účelu vhodné.

 

Aby vám podlaha dlouho vydržela krásná

  • Nohy od židlí a stolu podlepte filcovými podložkami a když se zašpiní, vyměňte je za čisté.
  • Snažte se zamezit pádu těžkých tvrdých předmětů s ostrými hranami.
  • Rozlité tekutiny z podlahy utírejte ihned.
  • Podlahu udržujte v kondici pravidelným úklidem a údržbou za pomoci kvalitní podlahové kosmetiky.

 

Jak podlahu čistit 

V kuchyni se podlaha musí umývat často, proto prosím věnujte pozornost volbě úklidových a čistících prostředků. Doporučujeme používat originální produkty, jejichž výběr naleznete zde.

Používejte čistící prostředky v souladu s návodem, především nezaměňujte prostředky na lakované podlahy s těmi na olejované podlahy. Kromě prostředků pro denní úklid používejte po  větším úklidu regenerační prostředek. Olejované podlahy jednou dvakrát do roka napusťte olejem pro obnovu původního vzhledu. 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 103 položek celkem

Stránka 1/4

Další produkty