fbpx

BÍLÁ PODLAHA V OBÝVACÍM POKOJI – MÓDNÍ A NA ÚROVNI

Skandinávský styl, který je oblíbený v nejmódnějších interiérových designech, miluje světlé barvy a přírodní materiály. Tyto vlastnosti v sobě zahrnuje bílá podlaha, která tak vytváří dokonalé pozadí pro aranžaci nejen v takové estetice. Světlé podlahové desky budou také dokonale ladit s provensálským, rustikálním nebo eklektickým stylem. Seznam důvodů pro výběr bílé podlahy je však ještě mnohem delší.

BÍLÁ PODLAHA – PROČ MÁ SMYSL JI VOLIT?

Barva i povrchová úprava takové podlahy má řadu výhod. Bělená podlaha je hodna doporučení, neboť tato barva:

 • je to nadčasová a univerzální – hodí se ke všemu;
 • je spojena se svěžestí, čistotou a elegancí zároveň;
 • opticky zvětšuje interiér, malé místnosti se tak jeví prostornější;
 • doplněná barevně sladěným nábytkem a doplňky v živých barvách zaručuje vyvážení barev.

Bílá vypadá nejlépe na dřevěné podlaze. Je to ideální duet, protože dřevo:

 • je nadčasový materiál stále používaný při dokončování interiérů různých stylů;
 • je přírodní a odolný materiál;
 • má pozitivní vliv na zdraví a pohodu členů domácnosti;
 • zaujme jedinečnou strukturou kresby a suků, která trochu otepluje syrovou bělost.
BÍLÁ PODLAHA V OBÝVACÍM POKOJI

Obývací pokoj je místo pro příjímání návštěv a relaxaci se svými blízkými. Vzhled takového interiéru by měl být atraktivní, módní a zároveň sladěný, aby odpovídajícím způsobem reprezentoval prostor celého domu. Bílá podlaha v obývacím pokoji zvýrazní krásu celého uspořádání pokoje. Dodá obývacímu pokoji elegantní charakter v souladu s nejnovějšími trendy. S jakým nábytkem zkombinovat bílou podlahu v obývacím pokoji? To není obtížný úkol, neboť se zde uplatní všechny nejoblíbenější barvy. Bělené desky v obývacím pokoji by měly být kombinovány s bílým nábytkem a sedačkou v odstínu šedé nebo béžové. S bílou podlahou v obývacím pokoji budou ladit také materiály v přírodní barvě dřeva nebo v odstínu tmavě hnědé.

BÍLÁ PODLAHA V PODÁNÍ BARLINKA

Barlinecká podlaha v bílé barvě je k dispozici v mnoha barevných provedeních. Barvy se od sebe liší stupněm bělení, viditelností kresby nebo uspořádáním desek. Mezi podlahy, které nejlépe odrážejí krásu světlé podlahy, patří:

 • Dub Cappuccino – klasický stromeček (rybí kost)

Světlá podlaha s klasickým vzorem stromečku (rybí kosti) vypadá elegantně a módně. Proces kartáčování zvýraznil kresbu dřeva. Podlaha má povrchovou úpravu matným lakem, který dokonale chrání její bělený povrch.

 • Dub White Truffle Grande

Nabídka pro ty, kteří si cení minimalismu. Bělené desky v jednoduchém uspořádání a jemnou kresbou výborně zapadnou do moderně navrženého obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice.

 • Dub Gentle

Kartáčovaný a bělený. Světlý odstín zvýrazňuje jasně viditelnou strukturu kresby a suků, tj. vizuální vlastnosti desky, které dokazují její přirozený původ. Bude módně vypadat v obývacím pokoji nebo ložnici.

 • Jasan Lemon Sorbet Grande

Kartáčovaná podlaha se čtyřstrannou fází. Prostý tvar, střídmá struktura a chladná bílá barva přispívají k efektu lehké, elegantní podlahy. Vrstva matného laku pak vše sjednocuje a přitom chrání. Skvělá volba pro nadšence světlých a prostorných interiérů.