fbpx
Section background

rigidní podlahy
dokonalé napodobení
přírody

Barlinek je polská firma s mnohaletou tradicí a světový lídr ve výrobě dřevěných podlah. O přírodních podlahách víme všechno.

Proto jsou naše rigidní podlahy inspirovány přírodou. Je to právě příroda kolem nás, která určuje charaktere této kolekce. Next Step je ideální kombinací odolnosti a pevnosti, stejně jako barev a struktury přírodního dřeva.

Všechne podlahy Image
Section background

povrchová
vrstva
Diamond Shield

Předností rigidních podlah Barlinek je vysoká odolnost při intenzivním užívání.

Díky DIAMOND SHIELD povrchové úpravě, která chrání panel, je odolná vůči poškrábání a antistatická. Rigidní podlahy Next Step považovány za nejodolnější na trhu.

Díky jádru DENSCORE™, které zároveň neobsahuje zdraví škodlivé ftaláty a těžké kovy

Section background

podlahové
vytápění

Minerální jádro DENSCORE ™ je zodpovědné za velmi dobré vlastnosti tepelné vodivosti, díky čemuž jsou rigidní podlahy Next Step vhodné pro podlahové vytápění i chlazení.

Section background

100%
voděodolnosti

Rigidní podlahy Next Step jsou vyrobeny ze 100% voděodolných materiálů, nejsou náchylné na působení vlhkosti a zámek spojující lamely je vodotěsný. Podrobné informace naleznete v montážním návodu a záručním listu.

Díky tomu jsou podlahy Next Step ideální pro místnosti, jako jsou kuchyně, koupelny a chodby. Lze je montovat bez omezení, ve všech místnostech v domu.

14 denní zkouška působení vody nezpůsobila žádné změny ve struktuře panelů.

Kde koupit
Section background

přednosti rigidních podlah Barlinek

 • Icon
  Dokonalé napodobení přírody

  Realistické, dřevěné vzory, vytvořené přírodou, barvy inspirované těmi nejkrásnějšími zákoutími světa.

 • Icon
  100% voděodolnost

  Vinylové podlahy nejsou náchylné na působení vlhkosti a zámek spojující jednotlivé lamely je vodotěsný. Podrobné informace naleznete v montážním návodu a záručním listu.

 • Icon
  Povrchová vrstva Diamond Shield

  Vrstva odolného laku poskytuje nejvyšší odolnost proti mikroškrábancům vznikajícím při intenzivním používání.

 • Icon
  Stabilní konstrukce

  Vinylové podlahy Barlinek se vyznačují mimořádnou tuhostí. Maximální plocha, na které lze položit podlahy, je až 225 m²!

 • Icon
  Podlahové vytápění

  Minerální jádro DENSCORE ™ je zodpovědné za velmi dobré vlastnosti tepelné vodivosti, díky čemuž jsou vinylové podlahy Next Step vhodné pro podlahové vytápění i chlazení.

 • Icon
  Bezpečnost

  Vinylové lamely Barlinek mají certifikaci A+, potvrzující velmi nízké emise VOC (těkavých organických sloučenin). Jádro desky DENSCORE™ tvoří minerální směs, která neobsahuje žádné zdraví škodlivé ftaláty ani těžké kovy.

 • Icon
  Tiché uźivání

  Moderní vinylové podlahy Barlinek v kombinaci s protihlukovým podkladem Next Step EXTREME 1.5. zaručují dokonalý útlum zvuku.

 • Icon
  Vhodné pro zvířata

  Díky povrchové úpravě DIAMOND SHIELD, odolné proti poškrábání a chemikáliím, jsou vinylové podlahy ideální pro pobyt zvířat. Podlahy Next Step lze snadno a často mýt.

 • Icon
  Rychlá renovace

  Moderní vinylové podlahy jsou skvělé pro rychlou renovaci na stávajících podkladech.

 • Icon
  Ekologické

  Všechny komponenty používané při výrobě podléhají přísným testovacím postupům z hlediska emisí ftalátů, těžkých kovů a dalších škodlivých látek.

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1


Zajímají vás rigidní vinylové podlahy Next Step?
Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat..

  Tato stránka je chráněna a platí pro recaptcha zásady ochrany osobních údajů a a podmínky služby firmy google. firmy Google.

  Správcem Vašich osobních údajů bude Barlinek S.A. se sídlem v Kielcích (25-323) na adrese Al. Solidarności 36, kontaktujte prostřednictvím e-mailové adresy daneosobowe.bsa@barlinek.com. daneosobowe.bsa@barlinek.comViz doložka..

  GDPR

  The Controller of your personal data is Barlinek S.A., with its registered office in Kielce (25-323) at al. Solidarności 36. Your personal data shall be processed pursuant to Article 6(1)(f) of the GDPR (legitimate interest), in order for you to respond to a message sent via the contact form. The provision of personal data by you is voluntary, but necessary for the purpose indicated. Your personal data shall be stored for a period of one year from the end of the correspondence, and thereafter for as long as the law requires the data to be stored, or for the limitation period of any claims. The recipients of your personal data shall be entities managing the website, as well as entities authorised to receive data on the basis of the legal regulations. In connection with the processing of personal data, you have the following rights: the right to access the data, the right to rectify the data, the right to erase the data, the right to limit the processing of the data, the right to object, and the right to lodge a complaint with the supervisory body (the President of the Personal Data Protection Office) in the event that the processing of your personal data violates the provisions of the General Data Protection Regulation. If you have any questions regarding the processing of your data, please contact us via e-mail on daneosobowe.bsa@barlinek.com.