UPOZORNĚNÍ: Z důvodu nedostatku vstupních surovin na evropském trhu, jsou dodací lhůty podlah Barlinek delší než 14 dní od objednávky. Prosíme tedy o včasnou poptávku podlah, abychom Vám zaručili požadovaný termín dodání. Děkujeme za pochopení.

Podlaha do obýváku

Podlaha do obýváku

Kdybyste si poctivou luxusní podlahu měli pořídit jen do jediné místnosti v bytě, bylo by to jistě do obývacího pokoje. Tato místnost je jádrem domácnosti, trávíme tu většinu času a zveme sem své návštěvy. Musí být tedy vybavena tak aby nám v ní bylo dobře a aby nás zároveň reprezentovala.

Skvěle tuto roli plní podlahy s parketovým vzorem, do obývacích pokojů jsou často voleny i klasické parkety pokládané do vzoru rybí kosti. Takto tradiční a nadčasovou podlahu si pořizujeme na celý život. Symbolizuje pevné vazby vícegeneračních rodin.

Ani pokud pořizujete většinu bytového vybavení každoročně znovu s ohledem na nejnovější trendy, podlahu jistě nebudete měnit často. V takovém případě je třeba vybrat neutrální barvu a nenápadný vzor, který bude ladit s ostatním vybavením, ať už budou v módě mosazné doplňky či barevný textil.

Tmavé podlahy z luxusních dřev podtrhují výjimečnou a silnou osobnost majitele, působí seriózně a budí respekt, ale v bytech rodin s dětmi by mohly působit tísnivě.

Vyberte si z mnoha elegantních a originálních vzorů podlahu, která udělá z vašeho obývacího pokoje na dlouhá léta skutečný domov.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 125 položek celkem

Stránka 1/5

Další produkty
Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.