UPOZORNĚNÍ: Z důvodu nedostatku vstupních surovin na evropském trhu, jsou dodací lhůty podlah Barlinek delší než 14 dní od objednávky. Prosíme tedy o včasnou poptávku podlah, abychom Vám zaručili požadovaný termín dodání. Děkujeme za pochopení.

Montážní chemie a příslušenství

Naše lepidlo pro dřevěné podlahy má všechny předepsané parametry, aby dokonale splnilo svou funkci, nezkracovalo životnost podlahy a maximálně komfortně se s ním pracovalo. Dáme vám jednoznačný a srozumitelný návod k pracovnímu postupu. Montážní sada obsahuje optimálně tvarované nástroje pro usnadnění, zrychlení a zpřesnění práce.

Před samotným lepením nezapomeňte nanést penetrační nátěr

Všechny námi nabízené přípravky jsou zdraví neškodné, práce s nimi ani pozdější užívání podlah neznamená žádné riziko pro zdraví lidí ani domácích zvířat. 

Dokonalou vychytávku představují držáky podlahových lišt a při montáži desek na stěnu se neobejdete bez dokonale funkčních a přitom jednoduchých držáků.

 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 10 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.