Doménu Barlinek.cz provozuje obchodní partner společnosti Barlinek S.A. a nejedná se výhradní komerční distribuci.

Sportovní podlahy

Sportovní podlahy

Taneční sál venkovské hospody, tělocvična v domě dětí, herny pro míčové hry a další sporty… všechny takové prostory mohou být vybaveny sportovní podlahou Barlinek. Snese vysokou zátěž, umožňuje instalaci plovoucím způsobem i lepením. Je velmi příjemná na dotek pro bosé nohy dětí, nebo třeba tanečníků v tréninku. A v neposlední řadě vyhoví i nejnáročnějším estetickým požadavkům.

Pro sportovní podlahy jsou vybírány dekory spíše ve světlých a neutrálních barvách bez výrazné kresby, působí elegantně, neokoukají se a tvoří příjemnou kulisu sportovním výkonům a zážitkům.

Speciální certifikované sportovní podlahové desky Sport Extreme Plus se liší od podlah určených do bytů a veřejných budov. Jsou uzpůsobeny intenzivnímu používání a snesou vysokou zátěž. Podlaha Sport Extreme Plus splňuje všechny přísné požadavky stanovené evropskou normou EN 14 904 pro sportovní podlahy, což je potvrzeno protokoly o zkouškách a prohlášením o shodě s normou. Jsou určeny do sportovních hal a tělocvičen, k provozování profesionálních sportů či dětských aktivit.

 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 2 položek celkem

Stránka 1/1