Doménu Barlinek.cz provozuje obchodní partner společnosti Barlinek S.A. a nejedná se výhradní komerční distribuci.
Dnes 29.03.2023 je vzorková prodejna z technických důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Jsme autorizovaný distributor BARLINEK

Více informací o výrobci na www.barlinekpodlahy.cz 

Rádi bychom, aby se vám u nás líbilo a byli jste s našimi službami spokojeni. Proto prodáváme výhradně kvalitní certifikované podlahové krytiny osvědčených a renomovaných výrobců, za jejichž kvalitu ručíme. Chtěli bychom, aby vám naše podlahy dlouho dobře sloužily, proto dodáváme i podlahové prostředky k údržbě. U nás získáte kvalitní služby za dobrou cenu a my věříme, že se k nám budete rádi vracet.

 

Poradenství, vzorková prodejna i prémiová konzultace u vás

Poskytujeme kvalifikované poradenství a věnujeme se každému zákazníkovi, ať u nás koupí jakékoli množství zboží. Poradíme vám s výběrem podlahy i pokládkou, můžete nás navštívit v naší vzorkovně, nebo si nás objednat s velkoformátovými vzorky k sobě domů, do firmy, nebo na stavbu.

 

Podlahy vám namontujeme

Zajistíme pokládku podlah do bytů, rodinných domů, veřejných prostor, sportovních hal i tanečních sálů. Spolehněte se na odborný přístup firmy, která za svou práci ručí. Podlahy se instalují plovoucím způsobem nebo celoplošným lepením, ke kterému dodáme i montážní chemii.

 o-nas

majitel Barlinek.cz / Radek Malý

O výrobci podlah BARLINEK

Přední světový výrobce třívrstvých dřevěných podlah, firma Barlinek, vyrobí ročně téměř 10 milionů podlah, prodávají se v 64 zemích na 6 kontinentech a my jsme rádi, že můžeme být součástí tohoto dobře promazaného výrobně logistického soukolí.

Výrobce dřevěných podlah Barlinek 

Historie

Úspěch firmy Barlinek nespadl z nebe. Už v 19. století byla v Barlinku rozvinutá dřevařská výroba a nábytkářství: pily a truhlářské dílny. Barlinecký nábytek měl své jméno založené na precizní práci s kvalitní surovinou. V druhé půli 20. století započala výroba dřevěných podlah postavená na nápadu lepení tří vzájemně pootočených vrstev dřevěných lamel. Úspěch, který podlahy od samého začátku měly způsobil, že se rychle staly stěžejní částí sortimentu. Otevření dalších výrobních závodů za hranicemi Polska na sebe nedalo dlouho čekat. Ještě později, v roce 2005, společnost Barlinek SA vstoupila na Varšavskou burzu a modernizace a expanze pokračují i v současnosti.

Historie dřevěných podlah Barlinek  

Ekologie

Barlinek klade velký důraz na udržitelnost a péči o životní prostředí. Jak používané technologie, tak hotové výrobky jsou ekologické a vůči životnímu prostředí neutrální. Ekologie je součástí dlouhodobé firemní strategie a to ne jen na papíře. Firma Barlinek iniciuje řadu programů v oblasti ochrany přírody a ekologického vzdělávání. Navíc sama praktikuje program „1 za 1“,  což znamená, že za každý prodaný balíček podlah Barlinek Planck vysadí jeden strom v tzv. zákaznickém lese. V něm už dnes roste přes 15 milionů stromů!

Sázení nových stromů Barlinek