Vážení zákazníci, on-line prodej a dovoz dřevěných podlah Barlinek je nepřerušen a objednávky vám dovezeme. Z hlediska situace vás však prosíme o pochopení v delší dodací lhůtě. Všem vám přejeme pevné zdraví.

O nás

Přední světový výrobce třívrstvých dřevěných podlah, firma Barlinek, vyrobí ročně téměř 12 milionů podlah, prodávají se v 64 zemích na 6 kontinentech a my jsme rádi, že můžeme být součástí tohoto dobře promazaného výrobně logistického soukolí. 

 

Historie

Úspěch firmy Barlinek nespadl z nebe. Už v 19. století byla v Barlinku rozvinutá dřevařská výroba a nábytkářství: pily a truhlářské dílny. Barlinecký nábytek měl své jméno založené na precizní práci s kvalitní surovinou. V druhé půli 20. století započala výroba dřevěných podlah postavená na nápadu lepení tří vzájemně pootočených vrstev dřevěných lamel. Úspěch, který podlahy od samého začátku měly způsobil, že se rychle staly stěžejní částí sortimentu. Otevření dalších výrobních závodů za hranicemi Polska na sebe nedalo dlouho čekat. Ještě později, v roce 2005, společnost Barlinek SA vstoupila na Varšavskou burzu a modernizace a expanze pokračují i v současnosti. 

 

Ekologie

Barlinek klade velký důraz na udržitelnost a péči o životní prostředí. Jak používané technologie, tak hotové výrobky jsou ekologické a vůči životnímu prostředí neutrální. Ekologie je součástí dlouhodobé firemní strategie a to ne jen na papíře. Firma Barlinek iniciuje řadu programů v oblasti ochrany přírody a ekologického vzdělávání. Navíc sama praktikuje program „1 za 1“,  což znamená, že za každý prodaný balíček podlah Barlinek Planck vysadí jeden strom v tzv. zákaznickém lese. V něm už dnes roste přes 15 milionů stromů!

 

Barlinek.cz

Milujeme přírodu, les a dřevo a podlahám rozumíme. Dává nám smysl prodávat nejkrásnější podlahy na světě, vybírat pro vás ze sortimentu Barlinek to nejzajímavější a nejkvalitnější. Umíme poradit s výběrem i pokládkou podlahy a zajímá nás každý zákazník, ať už si kupuje 10 m² do kuchyně, nebo vybavuje sportovní halu. Všem se věnujeme naplno. Zakládáme si na fér přístupu a když něco neklapne, řešíme to otevřeně. Naším cílem vždycky bude především vaše spokojenost

o-nas

 

„V harmonii s přírodou pro váš domov“

podpis-barlinek-cz

 

Radek Malý

majitel

Barlinek.cz

 

Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.