Doménu Barlinek.cz provozuje obchodní partner společnosti Barlinek S.A. a nejedná se výhradní komerční distribuci.
Dnes 29.03.2023 je vzorková prodejna z technických důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Hybridní dřevěné podlahy

Společnost BARLINEK neustále hledá řešení, která jsou bezpečná pro zdraví a životní prostředí.

HYBRIDNÍ PODLAHY NEXT STEP jsou kolekcí, kde je nášlapná vrstva vyrobena ze skutečného dřeva a jádro z minerálního kompozitu. Výsledkem této inovativní konstrukce jsou velmi trvanlivé podlahy odolné proti polití a stříkající vodě. Hybridní podlahu můžete nakombinovat i s klasickými třívrstvými podlahami, vinylem i dlažbou. Spojení dvou různých materiálů pak spočívá v přechodové liště (dřevěné, hliníkové), tmelení podlahovým tmelem v odstínu podlahy či tekutým korkem. Vše záleží na způsobu pokládky (plovoucí, lepením) i vašich preferencích daného provedení.

Hybridní podlahy jsou vynikající volbou do kuchyně, chodby a dokonce i koupelny. Ručíme za to, že místní a krátkodobé působení vody nepoškodí povrch podlahy. Nevadí ani pokud vlhkost často opakované působí na stále stejném místě. Podlaha nebobtná, nemění rozměry, nerozlepuje se. Sama podlaha však není vodotěsná, proto je v místech vystavených vlhkosti nutné celoplošné přilepení k podkladu. Podlaha také není určena do míst trvale omývaných proudem vody, např. do walk-in sprchových koutů. Přesné podmínky použití najdete v záručním listě a v podmínkách užití podlahy.

detail-hybridni-podlahy

info-hybrid

 

Ultra tvrdý lak

Povrch hybridních podlah je zcela odolný vůči nejčastějším druhům skvrn: od červeného vína, od oleje nebo acetonu.

K tvrdosti celého keramického povlaku přispívá několik vrstev laku s příměsí korundu, který chrání podlahu před opotřebením i při intenzivním provozu. Díky tomu je možné hybridní podlahy Barlinek používat nejen v domácnostech, ale také v hotelech a jiných veřejných prostorách, například v kancelářích či konferenčních sálech.

Struktura laku ULTRA HARD rovněž snižuje riziko uklouznutí v koupelnách, kuchyních a ve sprchových koutech.

 

Jaké jsou výhody hybridních podlah?

vyhody-hybrid

 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 10 položek celkem

Stránka 1/1