UPOZORNĚNÍ: Z důvodu nedostatku vstupních surovin na evropském trhu, jsou dodací lhůty podlah Barlinek delší než 14 dní od objednávky. Prosíme tedy o včasnou poptávku podlah, abychom Vám zaručili požadovaný termín dodání. Děkujeme za pochopení.

Dřevěné podlahy na stěnu jako obklady

Obložíte-li stěny dřevem, dosáhnete tichého, teplého a útulného interiéru. Na stěnách vynikne krása dřeva a můžete vyzkoušet jak ohromující optický efekt vyvolává podlahová krytina plynule přecházející do obložení stěn.

drevene-obklady-na-stene

 

Také si můžete pohrát s obložením na šířku, či šikmo. Vybírejte z různých druhů dřev a barevných variant.

Pomocí našich montážních přípravků snadno upevníte podlahové desky na celou stěnu, nebo její vybranou část. Montáž je velmi snadná díky speciálním sponám a dokončovacím prvkům, jako jsou ploché tyče a hliníkové úhly do vnějších i vnitřních rohů.

Vytvořte si originální a útulný domov!

 

Jak namontovat dřevěné obklady na stěnu?

Snadná a rychlá montáž, kterou zvládne každý kutil. Podívejte se na stručný návod Montáž dřevěných obkladů (podlah) na stěnu, doplněný ilustračními obrázky.

 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 123 položek celkem

Stránka 1/5

Další produkty
Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.