UPOZORNĚNÍ: Z důvodu nedostatku vstupních surovin na evropském trhu, jsou dodací lhůty podlah Barlinek delší než 14 dní od objednávky. Prosíme tedy o včasnou poptávku podlah, abychom Vám zaručili požadovaný termín dodání. Děkujeme za pochopení.

Údržba olejované podlahy

WASH CARE MAGIC CLEANER WAX CARE PLUS
PRT004003 PRT004004 PRT004005
pro každodenní použití intenzivní čištění regenerace podlahy

 

Pokyny k použití *

ZATÍŽENÍ PODLAHY WASH CARE MAGIC CLEANER WAX CARE PLUS
Nízké (ložnice, obývací pokoje) po 5 - 7 dnech po 6 - 12 měsících po vizuálním zhodnocení
Střední (schodiště, chodby, kanceláře) po 3 - 5 dnech po 3 - 6 měsících
Vysoké (restaurace, obchody, školy) po 1 - 3 dnech po 3 měsících

* Použití čistících prostředků na dřevěné podlahy BARLINEK jiných výrobců může vést ke změně barevnosti povrchu podlahy, změně v lesku a kluzkosti povrchu. Firma Barlinek není odpovědna za výsledný efekt při užití čistících prostředků od jiné značky. Všechna doporučení týkající se četnosti čištění a údržbu podlah jsou uvedeny pouze pro orientaci a jsou závislé na skutečném provozu a umístění podlahy. Z tohoto důvodu nemohou tyto informace vést k následné reklamaci podlahy.

 

ÚDRŽBA PO MONTÁŽI PODLAHY

Na podlahy naolejované UV oleji a přírodními oleji se doporučuje po montáži nanést další vrstvu ošetřovacího oleje. Podlahy upravené přírodními oleji je třeba ihned po montáži napustit ošetřovacím přípravkem WAX CARE PLUS. Na podlahy upravené přírodními oleji používejte pouze ošetřovací přípravky: WAX CARE PLUS, WASH CARE a MAGIC CLEANER.

 

Důležité: WAX CARE PLUS se neředí a nanáší se po menších dávkách přímo na podlahu.


Jak udržovat olejované dřevěné podlahy BARLINEK

Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.