UPOZORNĚNÍ: Z důvodu nedostatku vstupních surovin na evropském trhu, jsou dodací lhůty podlah Barlinek delší než 14 dní od objednávky. Prosíme tedy o včasnou poptávku podlah, abychom Vám zaručili požadovaný termín dodání. Děkujeme za pochopení.

DOVOLENÁ: 29.07. - 01.08.2021

Údržba lakované podlahy

PROTEKTOR KONCENTRAT PROTEKTOR KOMPLET PROTEKTOR BLASK
PRT001002 PRT001003 PRT001001
pro každodenní použití intenzivní čištění regenerace podlahy

 

Pokyny k použití *

ZATÍŽENÍ PODLAHY PROTEKTOR KONCENTRAT PROTEKTOR KOMPLET PROTEKTOR BLASK
Nízké (ložnice, obývací pokoje) po 5 - 7 dnech po 6 - 12 měsících po vizuálním zhodnocení
Střední (schodiště, chodby, kanceláře) po 3 - 5 dnech po 3 - 6 měsících
Vysoké (restaurace, obchody, školy) po 1 - 3 dnech 1 - 2x v měsíci

* Použití čistících prostředků na dřevěné podlahy BARLINEK jiných výrobců může vést ke změně barevnosti povrchu podlahy, změně v lesku a kluzkosti povrchu. Firma Barlinek není odpovědna za výsledný efekt při užití čistících prostředků od jiné značky. Všechna doporučení týkající se četnosti čištění a údržbu podlah jsou uvedeny pouze pro orientaci a jsou závislé na skutečném provozu a umístění podlahy. Z tohoto důvodu nemohou tyto informace vést k následné reklamaci podlahy.


Údržba po montáži podlahy

Ihned po instalaci lakované podlahy doporučujeme pomocí mopu nanést prostředek PROTEKTOR BLASK, který na povrchu dřevěné podlahy vytvoří ochranný film chránící před vlhkostí a nečistotami.

 

Důležité: PROTEKTOR BLASK se neředí a nanáší se po menších dávkách přímo na podlahu.

 

Podívejte se, jak udržovat lakované dřevěné podlahy BARLINEK

Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.