Vážení zákazníci, od 11.6.2019 do 16.06.2019 je z důvodu dovolených prodejna BARLINEK.cz zavřena. Vaše e-maily a objednávky budeme vyřizovat ihned od 17.06.2019. Děkujeme za pochopení.

PROTEKTOR KONCENTRAT - čistič na lakované podlahy

PRT001002
1 hodnocení

Čistící prostředek na dřevěné lakované podlahy pro každodenní použití. Neobsahuje vosk a nezanechává šmouhy na podlaze.


  • 314 Kč / ks bez DPH
  • (8 ks) Skladem
380 Kč / ks
Kategorie: Údržba podlahy
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 1 kg
Balení: 1 l
Vydatnost: 500 m²
 

čistič lakované podlahy pro každodenní použití

PROTEKTOR KONCENTRAT osvěžuje povrch podlahy, chrání před nečistotami a slouží jako čistící prostředek pro každodenní péči. Poměr ředění je 100 ml čističe na 5 l vody. Podlahu doporučujeme umývat vlhkým mopem. Obsah balení vystačí až na 500 m2.

 

Na povrchu zanechává antistatický, protismykový ochranný film, který se rozpustí a odstraní při dalším použití PROTEKTOR KONCENTRAT. Prostředek lze použít i na kamenné a keramické podlahy.

 

Použití:

Po odstranění prachu podlahu vysajte vysavačem nebo vyčistěte mopem. Rozpusťte 100 ml saponátu v 5 litrech vody. Podlahu vyčistěte mopem nebo pomocí stroje. Čištění do sucha není nutné.

 

Doporučení: Před použitím zatřepat.

Skladování: Skladujte bezpečně, mimo dosah dětí. Nevystavujte účinkům tepla (např. slunečnímu svitu). Skladujte v prostorách chráněných před mrazem.

Nakládání s obaly: Prázdné obaly a zbytky výrobku likvidujte v souladu s místními předpisy.

 

Podívejte se, jak udržovat lakované dřevěné podlahy BARLINEK

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5,0 1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.