UPOZORNĚNÍ: Z důvodu nedostatku vstupních surovin na evropském trhu, jsou dodací lhůty podlah Barlinek delší než 14 dní od objednávky. Prosíme tedy o včasnou poptávku podlah, abychom Vám zaručili požadovaný termín dodání. Děkujeme za pochopení.

Tmavé podlahy

Tmavé podlahy

Vlastnosti tmavých a světlých podlah jsou pochopitelně totožné, rozdíl je pouze v estetickém dojmu, který prostor vyvolá. Tmavá podlaha z mořeného dubu nebo exotických dřevin je velmi exkluzivní báze do výjimečných a luxusních interiérů.

Osobité interiéry obývacích pokojů, ložnic, ale také klubů, barů a restaurací působí uklidňujícím a seriozním dojmem. Tmavou podlahu volí právníci a bankéři do svých pracoven, protože dobře vědí, že „těžká“ atmosféra, kterou takto vytvoří, přeje zásadním jednáním a uvážlivým rozhodnutím.

Kdo pro sebe požaduje výjimečný, osobitý interiér s nepřehlédnutelným puncem exkluzivity, tomu firma Barlinek nabízí následující výběr lakovaných a olejovaných podlah z klasického dubu nebo exotických stromů.

 
  • Řadit dle:
  • 28 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.