UPOZORNĚNÍ: Z důvodu nedostatku vstupních surovin na evropském trhu, jsou dodací lhůty podlah Barlinek delší než 14 dní od objednávky. Prosíme tedy o včasnou poptávku podlah, abychom Vám zaručili požadovaný termín dodání. Děkujeme za pochopení.

Rozměry a typy desky

Podlahové desky s pásovým vzorem a parkety řadíme dle rozměru a vzhledu do jednotlivých kolekcí.

 

SENSES

Jednopásový vzor prkna o délce 2200 mm a šířce 207 mm. Tento typ desky naleznete v kolekci SENSES.

rozmer-senses

 

GRANDE

Jednopásový vzor prkna o délce 2200 mm a šířce 180 mm. Typ desky GRANDE naleznete v kolekcích PURE, PURE VINTAGE a TASTES OF LIFE.

rozmer-grande

 

MEDIO

Jednopásový vzor prkna o délce 2200 mm a šířce 155 mm. Typ desky MEDIO naleznete v kolekcích PURE, PURE VINTAGE a TASTES OF LIFE.

rozmer-medio

 

PICCOLO

Jednopásový vzor prkna o délkách 1092 mm, 2200 mm a šířce 130 mm. Typ desky PICCOLO naleznete v kolekcích PURE, PURE VINTAGE.

rozmer-piccolo

 

MOLTI

3pásový vzor parkety o délce 2200 mm a šířce 207 mm. Typ desky MOLTI naleznete v kolekcích DECOR, LIFE a TASTES OF LIFE.

rozmery-molti

 

MULTIPLO

6pásový vzor na desce o délce 2200 mm a šířce 180 mm. Typ desky MULTIPLO naleznete v kolekci DECOR.

rozmer-multiplo

 

STROMEČEK

Jednopásový vzor parketové podlahy o délkách 660 mm, 725 mm a šířkách 110 mm, 130 mm. Typ desky STROMEČEK naleznete v kolekci PURE CLASSICO.

rozmer-stromecek 

 

FRANCOUZSKÝ VZOR

Jednopásový vzor parketové podlahy o délce 725 mm a šířce 130 mm. Typ desky FRANCOUZSKÝ VZOR naleznete v kolekci PURE CLASSICO.

rozmer-francouzsky-vzor

 

TLOUŠŤKA

Všechny typy desek mají celkovou tloušťku 14 mm.

tloustka-desky

Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.