UPOZORNĚNÍ: Z důvodu nedostatku vstupních surovin na evropském trhu, jsou dodací lhůty podlah Barlinek delší než 14 dní od objednávky. Prosíme tedy o včasnou poptávku podlah, abychom Vám zaručili požadovaný termín dodání. Děkujeme za pochopení.

Soklové podlahové lišty

Lišta je estetický a efektní způsob jak designovat dřevěnou podlahu v koncích po obvodu místnosti. Dřevěnou podlahu vkusně orámuje a zároveň plní praktickou funkci: maskuje dilatační spáru a brání proniknutí prachu pod podlahové desky. Zároveň zabraňuje ušpinění a poškození stěn, ke kterému může dojít při úklidu. 

Díky velkému výběru barev a profilů lze lišty snadno přizpůsobit vzhledu podlahy. 

Dostupné jsou i bíle lakované a foliované podlahové lišty a především lišty z dýhovaného přírodního dřeva k dokončení lakem nebo olejem. 

Vyberte si z široké škály barev a odstínů dřeva – buku, jasanu a dubu.

 

Kolik stojí soklová podlahová lišta? 

Cena závisí na typu povrchové úpravy lamely, její výšce a profilu. Všechny lišty jsou k dispozici v délce 2200 mm, výšky se pohybují v rozmezí od 40 mm do 90 mm a šířky od 16 mm do 20 mm.

Lišty Barlinek se snadno instalují. Z rubu mají drážku, kterou se zasunou do nástěnných držáků. Držáky podlahových lišt Barlinek doporučujeme zakoupit zároveň s lištou, připevní se ke zdi v rozestupu cca 25 cm. Seznamte se prosím s naším podrobným návodem. 

Lišty se snadno řežou, což oceníte při jejich krácení a vytváření rohových spojů. 

Lišty jsou stejně jako dřevěná podlaha Barlinek investicí na dlouhé roky a při správné péči vydrží po léta krásné.

 
  • Řadit dle:
  • 71 položek celkem

Stránka 1/3

Další produkty
Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.