Doménu Barlinek.cz provozuje obchodní partner společnosti Barlinek S.A. a nejedná se výhradní komerční distribuci.
Novinka K vidění na prodejně

Rigidní SPC vinylová podlaha CAIRO DUSK

1V2000007
  • 1 z 2
Prvotřídní vzhled a vynikající vlastnosti dělají z této podlahy nejlepší volbu pro váš domov. Vzhled ušlechtilého přírodního materiálu dodá šarm obývacím pokojům i ložnicím. Povrch je příjemný na dotyk – poskytne pohodlí pro hraní dětí. Zároveň odolá drápkům domácích mazlíčků. Voděodolnost povrchu i spojů oceníte v koupelnách, kuchyních a chodbách. Díky rychlé montáži je nedocenitelná při rekonstrukcích.

  • 636 Kč bez DPH
  • Do 14 dní u Vás
770 Kč / m²
Kategorie: Rigidní vinylové podlahy
Záruka: 25 let
Hmotnost: 23.23 kg
Kolekce: RICH LINE 31
Odstín: tmavý
Vzor desky: prkno
Délka: 1220 mm
Šířka: 180 mm
Tloušťka: 4,2 mm
Nášlapná vrstva: 0.33 mm
Frézovaná hrana (?): 4x mikro
Obsah balení: 2,635 m²
Pokládka celoplošným lepením: ano
Pokládka na podlahové topení: ano
Pokládka plovoucím systémem: ano
Počet balení na paletě: 72 balení
Počet m2 na paletě: 189,72 m²
Tepelný odpor: 0,05 m² K/W
Typ desky: MEDIUM
Typ spoje: zámkový
Typ zámku: 5Gi
Materiál: vinyl
 

info-vinyl

otisk-prstu

DOKONALÝ VZHLED DŘEVA

Je to příroda a okolní svět, které diktují charakter této kolekce. Jsme specialisté na dřevo a víme, že módní a stylové je pouze to, co je přirozené. Proto najdete na těchto podlahách opravdu realistické dřevěné vzory.

vodeodolne

VODĚODOLNÉ

Moderní vinylové podlahy jsou dokonalým řešením pro místnosti, ve kterých dochází ke kontaktu s vodou. U podlah NEXT STEP si můžete být jisti, že je voda nepoškodí. Budete s nimi spokojeni v koupelnách a kuchyních, které si tak po dlouhé roky udrží eleganci, krásu a styl.

oderuzvzorna

ODOLNÉ VŮČI INTENZIVNÍ ZÁTĚŽI

Povrchová úprava DIAMOND SHIELD se vyznačuje mimořádnou odolností. Spolehněte se na vysokou odolnost proti mikroškrábancům, které způsobuje přesouvání nábytku a kolečkových židlí. Podlahy jsou rovněž vhodné do předsíní, chodeb a východů na terasu.

stabilni-konstrukce_1

STABILNÍ KONSTRUKCE

Vinylové podlahy NEXT STEP se vyznačují mimořádnou tuhostí díky minerálnímu jádru DENSCORE™.  Díky němu jsou podlahy stabilní, nedeformují se vlivem teploty a proto nevyžadují dilatační spáry v ploše. Maximální plocha, kterou můžete pokrýt bez dilatačních spár je až 225 m².

vhodna-pro-deti

BEZPEČNÉ PRO DĚTI

Každý z nás sní o vytvoření bezpečného domova pro sebe i své děti. Zároveň chceme, aby byl domov místem podporujícím hru, kreativitu a svobodný rozvoj. Vinylové panely Barlinek znamenají jistotu a klid, jemnost na dotek a příjemné teplo pro ty, jejichž život se odehrává na podlaze. Nezbytným atributem dětského prostředí je čistota, proto akcentujeme snadnou údržbu. Podlahy NEXT STEP jsou zárukou snadno dosažitelné 100% hygieny.

na-podlahove-vytapeni

PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ

Minerální jádro DENSCORE™ zaručuje velmi dobré parametry tepelné vodivosti – podlahy se rychle zahřívají a pomalu ochlazují. Jedná se tedy o nejlepší řešení pro použití v místnostech s podlahovým vytápěním.

tichy-provoz

TICHÝ PROVOZ

Víme, co znamená komfort v případě podlah, proto jsme se postarali o to, aby byly naše podlahy výjimečně tiché. Moderní vinylové podlahy NEXT STEP neklapou ani nepřenášejí zvuky a vibrace. Nemusíte chodit po špičkách, když vaše děti sladce spí. To je dáno pružnou strukturou horní vrstvy vinylu a speciálním tlumicím podkladem NEXT STEP EXTREME. Můžete po místnosti přecházet po libosti, vaše chůze bude tichá a nebude nikoho obtěžovat.

vhodna-pro-zvirata

VHODNÉ I PRO DOMÁCÍ MAZLÍČKY

Víme, že láska ke zvířecím přátelům je nezměrná. Psi a kočky i další domácí mazlíčci jsou členy rodin a užívají naši domácnost s námi. I v tomto nám můžete důvěřovat – podlaha je odolná proti poškrábání a má vysoký index chemické odolnosti. Díky tomu jsou vinylové podlahy ideální do místností, které s námi sdílejí domácí mazlíčci. Ani s úklidem si nemusíte lámat hlavu, podlahy NEXT STEP lze čistit často a jde to velmi snadno!

snadna-montaz

ČISTÁ A SNADNÁ MONTÁŽ

Moderní vinylové podlahy jsou vhodné pro rychlou renovaci jako žádné jiné, a navíc – téměř na každý typ podkladu! Vděčí za to tuhému jádru a super silným zámkům spojujícím panely. Vinylové desky s jádrem DENSCORE™ nepropisují podkladové nerovnosti. Speciálně vybraný tlumicí podklad EXTREME 1,5 eliminuje většinu nerovností a nedokonalostí podkladu. Tyto podlahy můžete položit na keramické dlaždice, dřevěné podlahy, cementové nebo anhydritové podlahy nebo na elastickou podlahovou krytinu – zkrátka starý podklad nemusíte odstraňovat.

uv-odolna

TEPLÁ NA DOTEK

Vrchní vrstva z průhledného vinylu je teplá a příjemná na dotek. Příjemný pocit je dále umocněn přírodním vzhledem podlahy s dokonalou reprodukcí vzoru dřeva. Tyto vlastnosti podlahy NEXT STEP konstituují velmi vysoký uživatelský komfort na dlouhou řadu let.

ekologicka

EKOLOGICKÁ

Naše vinylové podlahy jsou produktem s nulovými emisemi. Co to znamená? Všechny komponenty používané při výrobě podléhají přísným testovacím postupům s ohledem na emise ftalátů a emise těžkých kovů. Výroba těchto moderních podlah je velmi pokročilá technologie, která splňuje nejpřísnější předpisy týkající se výroby s využitím vinylu. Získáváte zcela bezpečný produkt příznivý pro všechny členy domácnosti.

25-let

ZÁRUKA 25 LET

Podlahy NEXT STEP jsou kvalitním řešením na dlouhá léta. Potvrzuje to záruka poskytovaná výrobcem na všechny produkty v této kolekci. Vinylové podlahy Barlinek znamenají solidní základ bez starostí.

Rigidní vinylové podlahy Barlinek


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: