Vážení zákazníci, od 11.6.2019 do 16.06.2019 je z důvodu dovolených prodejna BARLINEK.cz zavřena. Vaše e-maily a objednávky budeme vyřizovat ihned od 17.06.2019. Děkujeme za pochopení.

PROTEKTOR KOMPLET - intenzivní čistič na lakované podlahy

PRT001003
Neohodnoceno

Intenzivní čistící prostředek na lakované podlahy sloužící k důkladnému odstranění silných nečistot. Čistič neobsahuje vosk a nezanechává šmouhy na podlaze.


  • 331 Kč / ks bez DPH
  • (5 ks) Skladem
400 Kč / ks
Kategorie: Údržba podlahy
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 1 kg
Balení: 1 l
Vydatnost: 200 m²
 

INTENZIVNÍ ČISTIČ PROTI SILNÝM NEČISTOTÁM

PROTEKTOR KOMPLET je určen jako intenzivní čistící prostředek pro odstraněné silných nečistot a starých ochranných nátěrů. Poměr ředění je 100 ml čističe na 5 l vody. Podlahu doporučujeme umývat vlhkým mopem. Obsah balení vystačí až na 200 m2. Po aplikaci doporučujeme použít ochranný čistič PROTEKTOR BLASK.

 

Použití:

Po odstranění prachu podlahu vysajte vysavačem nebo vyčistěte mopem. Rozpusťte 100 ml saponátu v 5 litrech vody. Podlahu vyčistěte mopem nebo pomocí stroje. Podlahu je třeba vytřít do sucha.

 

Doporučení: Před použitím zatřepat.

Skladování: Skladujte bezpečně, mimo dosah dětí. Nevystavujte účinkům tepla (např. slunečnímu svitu). Skladujte v prostorách chráněných před mrazem.

Nakládání s obaly: Prázdné obaly a zbytky výrobku likvidujte v souladu s místními předpisy.

 

Podívejte se, jak udržovat lakované dřevěné podlahy BARLINEK

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.