Doménu Barlinek.cz provozuje obchodní partner společnosti Barlinek S.A. a nejedná se výhradní komerční distribuci.
Dnes 29.03.2023 je vzorková prodejna z technických důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení.
Novinka

Profilovaný montážní přípravek BARKIET

ZEM003002
Používá se k montáži dřevěných prken se všemi typy čelních a podélných zámků z masivních desek a laminovaných desek. Vyroben z vysoce odolného plastu, který dobře tlumí údery kladivem a palicí.

  • 578,51 Kč bez DPH
  • (6 ks) Skladem
700 Kč / ks
Kategorie: Montážní chemie a příslušenství
Záruka: 2 roky
 

Montážní přípravek je nástroj, který výrazně usnadňuje instalaci podlahových desek Barlinek, masivních dřevěných podlahových desek a laminátových podlah. Používá se k narážení navazujících prken v podlahových pásech. Nástroj výrazně urychluje pokládku dřevěných podlah. Přípravek je vyroben z odolného plastu. Účinně tlumí údery kladivem a instalace desek je s jeho použitím chráněna před mechanickým poškozením, jako je odštípnutí vrchní vrstvy dřeva, poškození okrajů desek nebo vrstvy laku.

Profilovaný montážní přípravek Barlinek se používá, jak pro pokládku vrstvené podlahy v plovoucím systému, tak pro pokládku dřevěných podlahových prken v lepeném systému. V druhém případě speciálně vyfrézovaná drážka výrazně snižuje znečištění hrany lepidlem. Montážní přípravek je vhodná pro lidi, kteří pokládají podlahu svépomocí, i pro profesionální montážní firmy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: