UPOZORNĚNÍ: Z důvodu nedostatku vstupních surovin na evropském trhu, jsou dodací lhůty podlah Barlinek delší než 14 dní od objednávky. Prosíme tedy o včasnou poptávku podlah, abychom Vám zaručili požadovaný termín dodání. Děkujeme za pochopení.
Novinka

Profilovaný montážní přípravek BARKIET

ZEM003002

Používá se k montáži dřevěných prken se všemi typy čelních a podélných zámků z masivních desek a laminovaných desek. Vyroben z vysoce odolného plastu, který dobře tlumí údery kladivem a palicí.


  • 570 Kč bez DPH
  • Do 14 dní u Vás
690 Kč / ks
Kategorie: Montážní chemie a příslušenství
Záruka: 2 roky
 

Montážní přípravek je nástroj, který výrazně usnadňuje instalaci podlahových desek Barlinek, masivních dřevěných podlahových desek a laminátových podlah. Používá se k narážení navazujících prken v podlahových pásech. Nástroj výrazně urychluje pokládku dřevěných podlah. Přípravek je vyroben z odolného plastu. Účinně tlumí údery kladivem a instalace desek je s jeho použitím chráněna před mechanickým poškozením, jako je odštípnutí vrchní vrstvy dřeva, poškození okrajů desek nebo vrstvy laku.

Profilovaný montážní přípravek Barlinek se používá, jak pro pokládku vrstvené podlahy v plovoucím systému, tak pro pokládku dřevěných podlahových prken v lepeném systému. V druhém případě speciálně vyfrézovaná drážka výrazně snižuje znečištění hrany lepidlem. Montážní přípravek je vhodná pro lidi, kteří pokládají podlahu svépomocí, i pro profesionální montážní firmy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.