UPOZORNĚNÍ: Z důvodu nedostatku vstupních surovin na evropském trhu, jsou dodací lhůty podlah Barlinek delší než 14 dní od objednávky. Prosíme tedy o včasnou poptávku podlah, abychom Vám zaručili požadovaný termín dodání. Děkujeme za pochopení.

Podlaha do bytu

Podlaha do bytu

Dřevěné podlahy do bytu pořizujeme pro jejich dlouhou životnost, stálost, přívětivost a také pro to, jak bezkonkurenčně skvěle vypadají. Podlaha ze dřeva je velmi příjemná na došlap, šetří chodidla i kotníky a je dobrým izolantem, tzn. je příjemně vlažná v létě i v zimě. Navíc se pod podlahy Barlinek dá instalovat podlahové vytápění. Pohodu domova ještě umocňuje příjemná vůně dřeva, kterou podlaha vydává mnoho let.

Podlahy se dělí podle stupně tvrdosti a typu povrchové úpravy (olejování či lakování): do obývacích a dětských pokojů, do ložnic, předsíní, ale i do kuchyně.

Podlahy se lehce udržují vysáváním, zametáním nebo stíráním a je-li to po letech potřeba, dá se podlaha renovovat přebroušením.

Pamatujte, že úroveň bydlení určuje nikoli nábytek a zařizovací předměty, ale to, co se nedá odnést: tedy především podlaha. Dřevěnou podlahu Barlinek si pořizujete na celý život.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 125 položek celkem

Stránka 1/5

Další produkty
Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.