Vybíráte u nás dřevěnou podlahu a chcete mít jistotu správného odstínu, struktury a kvality materiálu? Nechte si zaslat vzorek, který vám doručíme do 3 pracovních dnů.

OIL CARE - ochranný čistič na UV olejované podlahy

Regenerační olejový čistící prostředek na UV olejované podlahy, který chrání podlahu proti nečistotám a prachu.


  • 760 Kč / ks bez DPH
  • (8 ks) Skladem
920 Kč / ks
Kategorie: Jak se starat o dřevěnou podlahu?
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 1 kg
Balení: 1 l
Vydatnost: 35 m²
 

Regenerační olejový čistič na UV OLEJOVAné podlahy

OIL CARE je určen jako regenerační čistící prostředek UV olejovaných podlah proti prachu a nečistotám. Před aplikací doporučujeme použít intenzivní čistič INTENSIVE CLEANER. Neředěný čistící prostředek doporučujeme aplikovat na podlahu čistou suchou utěrkou a nechat zaschnout po dobu 30 minut. Přípravek neleštěte a nevytírejte do sucha. Obsah balení vystačí až na 35 m2.

Olej na ošetřování lze aplikovat pro obnovu celkového vzhledu a ošetřování olejovaných dřevěných povrchů. Teplota podlahy a v místnosti by se měla pohybovat mezi 15 - 35°C. Je žádoucí, aby během nanášení a schnutí oleje bylo zabezpečeno dostatečné větrání v místnosti. Např. otevřená okna, dveře, atd.

 

Použití:

1. Vyčistit podlahu intenzivním čističem na UV olejované podlahy INTENSIVE CLEANER. Podlaha musí schnout minimálně 8 hodin a musí být zcela suchá zbavená nečistot a prachu.

2. Obsah obalu důkladně promíchat.

3. Nanášet cca 100 ml na každé 4 m2 pomocí gumové stěrky, válečku, bavlněného hadříku. V případě větších ploch lze použít leštičku.

4. Dávat pozor, abychom olej beze zbytku vetřeli do dřeva, leštit do momentu až je dřevo nasycené a má stejný vzhled.

5. Před zahájením olejování jiné části povrchu nesmí zůstat nadměrné množství oleje.

6. Tento postup opakujeme na celou plochu podlahy.

7. V případě strojního leštění musí být primárně podlaha vytvrzená po dobu cca 4 hodin při 20°C a lze po ní opatrně chodit. Pochůznost ručně olejované podlahy je po uplynutí 24 hodin. Abychom zamezili přístupu prachu, nečistot a vody do nevytvrzeného oleje, doporučujeme na prvních 24 hodin položit v místech chůze běhouny z vlnité lepenky (vlny směrem dolů) a po tuto dobu podlahu nemýt vodou.

8. Nářadí čistit ředidlem na olej.

 

Pozor: Hrozí nebezpečí samovznícení, Hadříky nasáklé olejem a prachem po broušení se mohou lehce samy vznítit. Hadříky s prachem po broušení vložte do kbelíku s vodou a skladujte v uzavřených nádobách a následně zlikvidujte.

Skladování: Skladujte bezpečně, mimo dosah dětí. Nevystavujte účinkům tepla (např. slunečnímu svitu). Skladujte v prostorách chráněných před mrazem.

Nakládání s obaly: Prázdné obaly a zbytky výrobku likvidujte v souladu s místními předpisy.

Složení: složky rostlinných olejů, izoparafín, pigment

 

 

jak udržovat UV OLEJOVANÉ dřevěné podlahy BARLINEK

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.