Vybíráte u nás dřevěnou podlahu a chcete mít jistotu správného odstínu, struktury a kvality materiálu? Nechte si zaslat vzorek, který vám doručíme do 3 pracovních dnů.

NATURAL SOAP - mýdlový čistič na UV olejované podlahy

PRT003001
Neohodnoceno

Čistící mýdlový prostředek na dřevěné UV olejované podlahy pro každodenní použití. Nezanechává šmouhy na podlaze.


  • 488 Kč / ks bez DPH
  • Vyprodáno
590 Kč / ks
Kategorie: Jak se starat o dřevěnou podlahu?
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 1 kg
Balení: 1 l
Vydatnost: 400 m²
 

KAŽDODENNÍ čistič dřevěných UV OLEJOVAných podlah

NATURAL SOAP osvěžuje povrch podlahy, chrání před nečistotami a slouží jako čistící mýdlový prostředek pro každodenní péči. Poměr ředění je 100 ml čističe na 5 l vody. Podlahu doporučujeme umývat vlhkým mopem. Obsah balení vystačí až na 400 m2.

 

Použití:

1. Během pravidelného čištění podlahu vysajte a zameťte. Četnost použití mýdla na olejované podlahy je závislá na stupni opotřebení.

2. Obal s mýdlem důkladně promíchejte.

3. Rozmíchejte 100 ml přípravku NATURAL SOAP v 5 l vlažné vody. Vždy pracujte s dvěma kbelíky. Jeden s namíchaným mýdlovým prostředkem a druhý s čistou vodou.

4. Podlahu vytřete vlhkým mopem s namíchaným mýdlovým prostředkem a následně přetřete vlhkým mopem s čistou vodou, kterým odstraníte špínu z povrchu podlahy. Špinavý mop vymáchejte v kbelíku s čistou vodou.

5. Na závěr vytřete podlahu podlahu ještě jednou čistou vodou s mýdlovým roztokem a nechte uschnout. Nevytírejte pouze čistou vodou! (Mohli byste  odstranit ochrannou vrstvu mýdlového čističe.)

 

Doporučení: Nepoužívejte mikrovlákno. V případě silnějšího znečištění je lepší umýt podlahu intenzivním čističem INTENSIVE  CLEANER  a poté použít mycí prostředek NATURAL SOAP.

Skladování: Skladujte bezpečně, mimo dosah dětí. Nevystavujte účinkům tepla (např. slunečnímu svitu). Skladujte v prostorách chráněných před mrazem.

Nakládání s obaly: Prázdné obaly a zbytky výrobku likvidujte v souladu s místními předpisy.

Složení: kokosový ořech, sojový olej, detergeny, pigment

 

Jak udržovat UV OLEJOVANÉ dřevěné podlahy BARLINEK

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.