Vybíráte u nás dřevěnou podlahu a chcete mít jistotu správného odstínu, struktury a kvality materiálu? Nechte si zaslat vzorek, který vám doručíme do 3 pracovních dnů.

INTENSIVE CLEANER - intenzivní čistič na UV olejované podlahy

Intenzivní čistící prostředek na UV olejované podlahy sloužící k důkladnému odstranění silných nečistot. Čistič neobsahuje vosk a nezanechává šmouhy na podlaze.


  • 504 Kč / ks bez DPH
  • (2 ks) Skladem
610 Kč / ks
Kategorie: Jak se starat o dřevěnou podlahu?
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 1 kg
Balení: 1 l
Vydatnost: 100 m²
 

Intenzivní čistič dřevěných UV OLEJOVAných podlah

INTENSIVE CLEANER je určen jako intenzivní čistící prostředek pro odstraněné silných nečistot a starých ochranných nátěrů. Poměr ředění je 50 ml čističe na 5 l vody. Podlahu doporučujeme umývat vlhkým mopem. Po nanesení prostředku INTENSIVE CLEANER počkejte 5 - 20 minut a poté podlahu setřete 2 - 3x vlhkým mopem čistou vodou. Následně aplikujte ochranný čistič OIL CARE. Obsah balení vystačí až na 100 m2.

 

Použití:

1. Během pravidelného čištění podlahu vysajte a zameťte. Četnost použití intenzivního čističe na olejované podlahy je závislá na stupni znečištění.

2. Rozmíchejte 100 ml přípravku INTENSIVE CLEANER v 5 l teplé vody. Vždy pracujte s dvěma kbelíky. Jeden s namíchaným čistícím prostředkem a druhý s čistou vodou.

3. Podlahu vytřete vlhkým mopem s namíchaným čistícím prostředkem a nechte chvilku působit. Následně přetřete vlhkým mopem s čistou vodou, kterým odstraníte špínu z povrchu podlahy. Špinavý mop vymáchejte v kbelíku s čistou vodou.

4. Na silně znečištěných plochách je třeba čištění opakovat.

5. Po vyschnutí podlahy doporučujeme použít mýdlovým prostředek NATURAL SOAP

 

Doporučení: Nepoužívejte mikrovlákno.

Skladování: Skladujte bezpečně, mimo dosah dětí. Nevystavujte účinkům tepla (např. slunečnímu svitu). Skladujte v prostorách chráněných před mrazem.

Nakládání s obaly: Prázdné obaly a zbytky výrobku likvidujte v souladu s místními předpisy.

Složení: kokosový ořech, sojový olej, detergeny, pigment

 

jak udržovat UV OLEJOVANÉ dřevěné podlahy BARLINEK

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.