UPOZORNĚNÍ: Z důvodu nedostatku vstupních surovin na evropském trhu, jsou dodací lhůty podlah Barlinek delší než 14 dní od objednávky. Prosíme tedy o včasnou poptávku podlah, abychom Vám zaručili požadovaný termín dodání. Děkujeme za pochopení.

Dubové podlahové lišty

Dubové podlahové lišty elegantně a prakticky lemují každou dřevěnou podlahu. Jsou odolné, chrání zdi před poškozením (například při úklidu) a zabraňují vnikání prachu pod povrch podlahy. Dobře maskují dilatační spáry mezi podlahou a stěnou. 

Každá lišta má z rubové strany dvě frézované drážky, které umožňují jednoduchou a rychlou instalaci do předem připravených držáků. Ty musí být v předepsaných vzdálenostech přišroubovány ke zdi a poté se do nich lišta naklapne. Jde o trvalý, pevný a z lícu neviditelný spoj. Instalace lišty je snadná, nevyžaduje větší zkušenosti a stačí vám pro ni jednoduché nástroje.

Dubové soklové lišty jsou k dispozici v mnoha výškách a různých profilech. Dodáváme je v délce 2200 mm. Snadno se řežou, proto není problém krácení na požadovanou délku. Dubové soklové lišty Barlinek jsou k dispozici v různých povrchových úpravách a dekorech.

 
  • Řadit dle:
  • 16 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.