UPOZORNĚNÍ: Z důvodu nedostatku vstupních surovin na evropském trhu, jsou dodací lhůty podlah Barlinek delší než 14 dní od objednávky. Prosíme tedy o včasnou poptávku podlah, abychom Vám zaručili požadovaný termín dodání. Děkujeme za pochopení.

Bezpečný nákup podlahy

Vážení zákazníci, i v těchto těžkých dnech nadále fungujeme a vynasnažíme se vám vyjít maximálně vstříc. Prodej dřevěných podlah Barlinek jede na plný výkon!

 

Naše opatření

Ve vzorkové prodejně jsme zvýšili hygienická opatření, prostory několikrát denně dezinfikujeme a dodržujeme pravidelné mytí rukou. Všichni nosíme ochranou roušku a pro závoz vašich objednávek používáme výhradně vydezinfikovaný vozy.

 

Doporučení pro platby

Upřednostňujeme platby předem bankovním převodem z důvodu maximální možné eliminace osobního kontaktu s hotovostí. Aktuálně povolené platební metody jsou vidět v košíku.

 

UPOZORNĚNÍ

Mimořádná situace může ovlivnit termíny doručení objednávky. Na doručení všech vašich objednávek intenzivně pracujeme.

 

Vzorková prodejna a zaslání vzorku

Vzorková prodejna je otevřena. Chcete-li se však vyvarovat osobního kontaktu, nabízíme vám možnost zaslat vzorky vybraných podlah. Vše si prohlédnete u sebe doma, v klidu a ve správném světle.

 

Nechte si zaslat vzorek podlahy!

 


Děkujeme za pochopení.

 

Radek Malý

majitel Barlinek.cz

Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.